Yüksek Riskli HPV Tipleri
Genital Siğil Çeşitleri İyileşenler Kurtulanlar
Düşük Riskli HPV Tipleri
Blog

HPV Tedavisinde Yepyeni Yöntem

HPV Tedavisinde Yepyeni Yöntem

Antihpv nedir?

Antihpv; Genital bölgede görülen ve insan papilloma virusa (HPV) bağlı olarak ortaya çıkan cinsel yolla bulaşıp, kadın-erkek genital sistemini (penis ,vulva, anüs, vagina, serviks, rektum) infekte olan, genital siğillerlerin(kondilom), görünen lezyonlar ve kuluçka dönemindeki görünmeyen hücreler içine yerleşmiş HPV enfeksiyonunu yok etmek,tekrarına sebep olan cildin zayıf kısımlarını güçlendirip kalıcı olarak vucüddan atılmasını sağlamak için geliştirilmiş bitkisel yağlardan elde edilmiş genital siğil kremidir.

Antihpv nasıl etki eder?

HPV vücuda birkez girdiğinde ömür boyu burada kalabilir denilirken, günümüzde yapılan DNA araştırmalarda HPV virüse ait genetik materyalin 6-24 ay içinde vücuttan tamamen atılabildiğini görülmektedir. Antihpv karışımında bulunan bitkilerin etken maddeleri, HPV’nin yapısına enjekt olup, virüsün yok edilmesini sağlar.

HPV virüsü, Genital Siğilerin Tedavisi İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

HPV bir vürüstür Lezyonları, siğil benzeri normal siğiller değildir. HPV virüsünü Negatif etmek gerekir. Normal siğil olmadığı için Yakmayla, Dondurmayla, Lazerle, Asit içerikli damlalar ve krem ile geçmez. Cildinizi tahriş ettiğiniz için çoğalarak yayılır.

HPV BİLGİ PAYLAŞIM FORUMU

Bitkisel Ürünler Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız !

HPV HASTALIĞINDAN KURTULANLARIN TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTIĞI ORTAK PLATFORMU ZİYARET EDİN !

Benzer Yazılar …